EKIPA

Członkowie VIDEOPAMIĄTKA.PL, to grupa przyjaciół, których połączyła wspólna pasja - fotografia i film. To sprawdzony i doświadczony zespół, który charakteryzuje się pełnym oddaniem podczas pracy, życzliwością, taktem, kulturą osobistą i nienagannym wyglądem. Wszyscy członkowie naszego Studia świadczą usługi na wysokim poziomie. Nasi operatorzy i fotografowie są zgrani, dlatego zlecając usługę filmowania i fotografowania, macie Państwo pewność, że nie będą wchodzić sobie w drogę, realizując jeden wspólny cel - piękny reportaż dla Pary Młodej. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi członkami naszej ekipy.

PIOTR

"Spirytus movens" całego projektu VIDEOPAMIĄTKA.PL. Operator, montażysta, grafik. Od czasu, gdy dostał pierwszą kamerę na swoje 13 urodziny, oczarowany magią rejestracji ruchomego obrazka na taśmie filmowej, wiedział, że w przyszłości zwiąże się z filmem zawodowo. W pracy z kamerą zawsze skupiony. To on zmontuje wasz film sklejając umiejętnie ujęcia z odpowiednią muzyką.

ANDRZEJ

Fotografia od wielu lat jest nieodłączną częścią jego życia. Z początku hobby, które stało się tym, co chciał robić profesjonalnie. Kształcąc i doskonaląc się w sztuce fotografii podjął decyzję, aby związać swoje życie zawodowe z fotografią. W VIDEOPAMIĄTKA.PL często pracuje razem z operatorami, nie wchodząc nikomu w drogę, mając świadomość, że działa dla wspólnego dobra, jakim jest wyjątkowy reportaż filmowo-fotograficzny.


ŁUKASZ

Operator kamery. Człowiek, który nigdy się nie denerwuje. Wrodzony spokój pozwala mu skupić się na pracy operatorskiej, uzyskując pełne pasji ujęcia, gotowe do montażu.
Dobrze wie jak wydarzenia związane ze ślubem potrafią stresować Młodą Parę, dlatego podczas pracy wspaniale rozładuje emocje, zażartuje, a nawet pomoże zawiązać krawat świadkowi.

PAWEŁ

„Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy" - sentencja ta zawsze towarzyszy mu podczas fotografowania. Biorąc do ręki aparat i spoglądając przez niego, odkrywa coś nowego tj. pięknego. Z codzienności odkopuje ziarenka romantyzmu, by wyjątkowe chwilę pozostały w pamięci na całe życie. Specjalizuje się w fotografii okolicznościowej (śluby, wesela, sesję plenerowe, chrzty i komunie).

HISTORIA VIDEOPAMIĄTK.PL

Ciągły rozwój trwa...

Z sezonu na sezon rozwijamy się, kształcimy, modernizujemy sprzęt, wdrażamy nowe rozwiązania techniczne podwyższające jakość naszych produkcji. Nawiązujemy współpracę z nowymi partnerami. Stawiamy sobie coraz odważniejsze cele i realizujemy je!

>2023

>2021

Zagraniczne realizacje filmowe

Współpraca z różnymi firmami owocuje w ciekawe zlecenia, również zagraniczne. Filmujemy w USA, Japonii, czy na Malediwach.

Przechodzimy na bezlusterkowce

Czas zmienić system na nowoczesne bezlusterkowce Canona, dające jeszcze lepszą jakość obrazu, ostrości i koloru.

>2020

>2018

Nowe gadżety...

- Elektroniczne stabilizatory żyroskopowe
- System mikroportów

Ujęcia z lotu ptaka

Do ekipy dołącza mały przyjaciel - DRON, dzięki któremu nasze filmy wzbogaciliśmy o ujęcia z lotu ptaka.

>2017

2012

Czas na DSLR

Wraz z nowym sezonem następują duże zmiany. Przechodzimy na rejestrację filmów w technice DSLR - wykorzystując cyfrowe lustrzanki z wymienną optyką. Nasz pierwszy apart - kultowy Canon 5D mark II.

Witaj Łukaszu

Do zespołu na stałe dołącza nasz II operator - Łukasz. Dzięki jego wsparciu od tej pory nie straszne nam nawet największe imprezy.

2013

2011

Czas na Full HD

Dynamiczny rozwój firmy, cały sezon zapełniony zleceniami. Zmiana sprzętu na Canon XH A1s, tym samym VIDEOPAMIĄTKA.PL zaczyna tworzyć filmy w wysokiej rozdzielczości. Wprowadzamy rejestratory dźwięku.

Witaj Andrzeju

Przypadkowe spotkanie z Andrzejem fotografem na jednym z wesel, przyczynia się do zawiązania przyjaźni i tym samym stałej współpracy z bardzo dobrym fotografem.

2010

2009

Powstaje


Razem z zarejestrowaniem nazwy firmy powstają pierwsze produkcje pod szyldem VIDEOPAMIĄTKA.PL. Nasza pierwsza bardziej profejsonalna kamera to Canon XM2. Wprowadzamy steadycam dla bardzej dynamicznych ujęć.

Pierwsze komercyjne zlecenie sfilmowania ślubu

Pozdrawiamy Edytę i Piotra, dzięki którym zarobiliśmy pierwsze pieniądze na filmowaniu.

2006

2004

Pierwsze zlecenie ślubne

Było to wesele Izy i Mariusza - znajomych brata - sfilmowaliśmy je małą, amatorską kamerką miniDV Panasonic PV-DV103, a zdjęcia zrobione zostały aparatem HP Photosmart 945.

Pierwsza kamera

To wtedy Piotr dostał swoja pierwszą kamerę wideo. Była to analogowa kamera VHS Panasonic NV-RX 20.

1997

tel. 885 310 611, e-mail. videopamiatka@gmail.com © 2020 VIDEOPAMIATKA.PL All Rights Reserved.