Oferujemy Państwu kompleksową usługą w zakresie nowoczesnego filmowego reportażu ślubnego oraz z innych uroczystości, eventów, imprez. Zapomnijcie o kilkugodzinnych nudnych "tasiemcach". Przedstawiamy usługę, realizacji dynamicznego reportażu, nakręconego i zmontowanego zgodnie ze sztuką filmową.  
Stosujemy sprzęt filmowy w technice VDSLR, z wymienną optyką, co daje bardzo wysoką jakość obrazu, wyglądem przypominające filmy w kinie. Gotowy film dostarczany jest plikach na pendrivie, ewentualnie płytach DVD, BLURAY. Standardem w naszych filmach jest rozdzielczość FullHD [1920x1080].
Do realizacji zleceń używamy różnych rozwiązań technicznych podnoszących jakość filmu: stabilizacja steadycam, slider, [dzięki którym ujęcia są płynne i dynamiczne], czy zewnętrzna rejestracja dźwięku [bardzo wysoka jakość dźwięku w kościele i na sali weselnej].
 
Montaż filmu odbywa się na mocnych komputerowych stacjach z najnowszym, profesjonalnym oprogramowaniem edycyjnym. Posiadamy pozwolenie Kurii Metropolitarnej na filmowanie w kościele. Przed realizacją filmu spotykamy się z Państwem. Rozmawiamy o Waszych oczekiwaniach, poznajemy wasze gusta muzyczne. Zależy nam, aby reportaż spełnił wszystkie Państwa oczekiwania, dlatego dajemy Wam gwarancję satysfakcji.
Nasze usługi świadczymy na terenie woj. mazowieckiego. W promieniu do 100 km od Warszawy.
Zapraszamy do kontaktu, w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.

ZAUFALI NAM...

Na przestrzeni lat zaufało nam mnóstwo klientów indywidualnych, instytucji oraz firm, dla których przygotowywaliśmy reportaże filmowe, fotograficzne, relacje z imprez, filmy reklamowe i szkoleniowe.
tel. 885 310 611, e-mail. videopamiatka@gmail.com © 2020 VIDEOPAMIATKA.PL All Rights Reserved.